Hakkımızda

 

Dess Bilişim

1996 Yılından günümüze başta tekstil olmak üzere bir çok sektörde firmaya dijital sistemler konusunda hizmet sağlayan firmamız sizlere en yeni teknolojileri en hızlı ve işlevsel bir şekilde sunmayı amaçlamaktadır.

Dess Bilişim size kaliteli ürün ve işçiliği sunarak en işlevsel ve sağlam şekilde çalışma ortamınızı oluşturmaktadır. Firmanızdaki tüm network alt yapısının kurulumu, kamera ve güvenlik sistemlerinin kurulması, firma giriş kontrol sistemlerinin oluşturulması gibi dijital alandaki bir çok itiyacınızı karşılamaktadır.
En büyük değerimiz kurulacak bir sistemin uzun ömürlü temellere oturtularak kurulması ve bu vesileyle müşterilerimizin memniniyetini sağlamaktır.

Dess Bilişim sizeleri ülkemize ve dünyaya açma hedefleri ölçüsünde internet sitesi'de tasarlamaktadır. Gerek e-ticaret sistemleri gerekse kurumsal internet siteleri hazırlamaktadır.
Çağımızın bir gereği ve en büyük önem verilen sektörü olan internet üzerinde firmanızın doğru stratejilerle bulunması gerekliliğine inanıyoruz ve internet sitesin önemini vurgulamaktayız. Beklenti ve taleplerinizi dinleyerek tasarıma başlayan web tasarım ekibimiz sizlerin istekleri ile güncel modayı birleştirerek sizlere en etkileyici tasarımı sunmak için çalışmaktadır.

Broşürler


Web Tasarım Güvenlik Sistemleri Bilgisayar Server Hizmetleri  
       

 

İletişim Bilgileri

A: Haznedar Mahallesi Altıntaş Sokak No:16/C Güngören/İstanbul

T: 0 (212) 504 59 93 F: 0 (212) 644 40 50

©1996 - 2014 Dess Bilgisayar

Sosyal Meyda